Moderní dětská skříň MIRUM v bílo-růžovém provedení

Dětská růžová skříňka, ve tvaru domečku, z kolekce BEZPEČNÉHO dětského nábytku MIRUM.

Bezpečnost a kvalita jsou hlavními atributy dětského nábytku MIRUM. Skříně z této série jsou nejen velice moderní a stylové, ale také plní přísné bezpečnostní normy.

Dětský nábytek MIRUM je vyroben z kvalitního materiálu, který je neškodný pro zdraví vašeho dítěte.

Dětská skříň MIRUM

Tato dětská skříň MIRUM není výjimkou. V bílo-růžovém provedení přináší do dětského pokoje živou barvu a krásný design v podobě domečku. Skříň má rozměry 40 x 126 x 45 cm a je vyrobena z laminované dřevotřísky, která je velmi odolná vůči poškození a snadno udržovatelná. Všechny hrany a rohy jsou zakulacené, aby nedošlo k možnosti poranění.

Praktický interiér skříně MIRUM poskytuje mnoho prostoru a úložných ploch. Můžete zde uskladnit nejen oblečení, ale také hračky a ostatní předměty vašeho dítěte. Dveře mají výplň z lustru, který dodává skříni krásný lesk, a jsou vybaveny otevíráním s tlumeným zavíráním.

Interiér skříně MIRUM

Při nákupu dětské skříně MIRUM na stránkách Velký Nábytek získáváte nejen příznivou cenu, ale také rychlé a bezpečné doručení. Na našich stránkách naleznete také další produkty z kolekce MIRUM, které dokonale doplní dětský pokoj.

Takže neváhejte a pořiďte pro své dítě moderní a bezpečnou skříň MIRUM v krásném bílo-růžovém provedení. Vaše dítě si ji zamiluje a vy budete mít jistotu, že je v bezpečí.

Pojďte si pro ni na stránkách Velký Nábytek!

https://www.velkynabytek.cz/produkt/detska-skrin-mirum-bila-ruzova-40-x-126-x-45-cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.