Konferenční stolek Tulia LE od Vivaldi v dub/černé 2K variantě

Konferenční stolek Tulia 90 cm je kus nábytku, který krásně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Máte-li rádi moderní a elegantní design, určitě vás zaujme tento konferenční stolek.

Konferenční stolek Tulia LE

Laminovaná povrchová úprava horní desky

I když se jedná o konferenční stolek, má jeho horní deska laminovanou povrchovou úpravu, která zajišťuje nejen estetický vzhled, ale také usnadňuje čištění stolu. Udržování tohoto stolku je skutečně snadné a rychlé.

Prostorná zásuvka na kuličkovém pojezdu

Nábytek má prostornou zásuvku na kuličkovém pojezdu, který umožňuje její úplné vysunutí. To znamená, že si v ní můžete ukládat nejenovca, ale i například dálkové ovladače, noviny nebo časopisy. Nevýhodou bývá, že zásuvka se snadno znečistí, ale se stolem Tulia LE od Vivaldi si s tím nemusíte dělat starosti.

Konferenční stolek Tulia LE - detail zásuvky

Stabilní kovové nožky

Stůl musí být stabilní a bezpečný, a to je přesně to, co vám tento konferenční stolek poskytne. Stabilní kovové nohy zajistí, že stůl nepodléhá žádným nehodám a používání nábytku bude poskytovat pocit bezpečí a pohodlí.

Materiál

Konferenční stolek Tulia LE od Vivaldi je vyroben z vysoce kvalitní 16 mm laminované desky (tělo a přední strana) a má ABS hrany o tloušťce 0,5 mm, které zvyšují jeho odolnost proti poškození. Díky těmto materiálům vám bude tento konferenční stolek sloužit dlouhá léta.

  • Vysoce kvalitní 16 mm laminovaná deska (tělo a přední strana)
  • ABS hrany – 0,5 mm zvyšují odolnost nábytku proti poškození
  • Plastové rukojeti (průměr: 16 mm, výška: 25 mm)
  • 4 kovové nohy

Rozměry

  • šířka – 90 cm
  • hloubka – 51,6 cm
  • výška – 38 cm

Cena tohoto nádherného konferenčního stolku se pohybuje okolo 2000 Kč. Koupíte si ho zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/vivaldi-konferencni-stolek-tulia-le-dub-cerna-2k-2.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.