Moderní a kvalitní sedací souprava do levého rohu U Matrix – zpříjemněte si relaxaci!

Jste na správném místě, pokud hledáte kvalitní a moderní sedací soupravu do levého rohu. U Matrix nabízí kompletní sadu sedaček, která se dokonale hodí pro váš obývací pokoj. Díky této sedací soupravě si budete moci vychutnat relaxaci po náročném dni a užít si pohodlí v duševní harmonii.

Dodáváme v pravém či levém provedení rohu

Při výběru sedací soupravy do vašeho obývacího pokoje je důležité si být jistý orientací rohu – zda chcete roh v pravé nebo v levé straně místnosti. U Matrix nejapiná, nabízíme obe možnosti.

Díky této rozmanitosti nabízených variant sedací soupravy U Matrix najdete vždy to pravé řešení pro váš obývací pokoj.

Na hlavní fotce sedačka v provedení pravý roh

Na naši hlavní fotce uvidíte sedací soupravu U Matrix v provedení pravého rohu. Toto řešení se hodí pro ty, kteří chtějí mít roh v pravé straně místnosti. Sedací souprava U Matrix je však k dispozici také v levém provedení.

Jako bonus nabízíme velký výběr různých barev a materiálů na potah sedačky, takže si určitě vyberete to pravé pro váš interiér.

Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou

Pro pohodlí a podporu vám tato sedací souprava nabízí kombinaci ocelových pružin Bonell a PUR pěny v jádře sedačky. Tuto kombinaci zaručuje kvalitní polstrování, které se do maximální míry přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám dokonale pohodlné sezení.

Využívání kvalitních materiálů v jádře sedačky je nezbytné pro zaručení dlouhodobé kvality a pohodlného sezení.

Kvalitní výplň sedáků je zárukou pohodlného sezení

Kvalitní výplň sedáků tohoto typu sedací soupravy má klíčový vliv na pohodlí sezení. Díky použití vrstvy PUR pěny získáte optimální komfort, a to dokonce i po několikahodinovém sezení.

Pro dlouhou životnost a vůni vašich sedaček jsou kvalitní vrstvy polstrování zvláště důležité. Proto jsou v sedací soupravě U Matrix použity výhradně špičkové materiály, které zajistí pohodlné sezení po mnoho let.

Akční cena platí pro potah na fotografii – žinilka Mercedes

Pokud hledáte nejkvalitnější sedací soupravu za nejlepší cenu, můžete se spolehnout na U Matrix. Naše akční cena platí pro potah sedačky v provedení žinilka Mercedes, které vidíte na naší fotografii.

Je to skvělá nabídka, která zaručuje výhodnou cenu kvalitní sedací soupravy.

Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru

Jestliže potřebujete více místa, než sedačka poskytuje, není třeba se obávat. Sedací souprava U Matrix je rozkládací a nabízí úložný prostor, který vám umožní ukládat předměty prakticky a elegantně. Navíc tato sedací souprava je vynikajícím řešením pro hosty, kteří se vám sem tam zdrží na přespání.

Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání

Tento typ sedací soupravy, který má rozkládací oblast, vám nabízí možnost přijímat návštěvy a poskytnout jim velmi pohodlné místo k přespání.

Dokonce si můžeme být jisti, že vaši návštěvě se bude líbit také snadné rozkládání části sedačky.

Polohovací záhlavníky

Posunutím hlavy a krku s polohovacími záhlavníky se uvolní svaly a ulehne krevní oběh.

Polohovat lze za pomocí kliky na boku.

Parametry:

  • Rozměry: 340x220x195cm
  • Plocha po rozložení: 258x120cm
  • Výška sedu: 42cm
  • Šířka lenošky: 102cm
  • Prostor mezi lenoškami: 130cm
Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.