Hoorns Gorda – pískově hnědá látková trojmístná pohovka s délkou 230 cm


Hoorns Gorda – pískově hnědá látková trojmístná pohovka

Trojmístná pohovka Gorda je dokonalým spojením kvality, komfortu a elegantního designu. Není proto divu, že patří mezi nejoblíbenější kousky nábytku u mnoha zákazníků. Nabízí totiž nejen dostatečný prostor pro pohodlné sezení, ale zároveň přináší i mnoho dalších výhod.

Hoorns Gorda pohovka

Kvalitní materiály pro nejvyšší komfort

Jednou z klíčových vlastností trojmístné pohovky Gorda je nepochybně kvalita jejího materiálu. Celkový vzhled pohovky dotváří pískově hnědé čalounění z žinylkové látky. Ta nabízí nejen měkkost a jemnost sametu, ale zároveň dokáže odolat vlivům každodenního používání. Látka má martindale 45.000 a je tak ideální pro intenzivní používání.

Kromě látky je velkou výhodou trojmístné pohovky Gorda i jemné prošívání, které dodává pohovce nadýchaný vzhled. Celkově lze říci, že trojmístná pohovka poskytuje úžasný pocit pohodlí a relaxace.

Kompaktní design pro snadnou manipulaci

Trojmístná pohovka Gorda má kompaktní design, díky kterému se hodí jak do moderních, tak i klasických interiérů. Celkové rozměry pohovky jsou 230 x 84 x 85 cm (š x v x h). Pohovka vyniká na této délce a je proto ideální do menších prostor. Navíc díky svému lehkému váhu je manipulace a přemístění pohovky velice snadné.

Pohovka je vybavena 3 cm vysokou plastovou podnoží, která zajišťuje šetrnost k podlaze a lepší stabilitu. Výběrem této pohovky ušetříte nejen místo, ale také peníze, jelikož se nevyžadují další doplňky, které by vás při koupi draze vyšly.

Široká paleta výběru

Hoorns Gorda nabízí také možnost pořídit si ji v podobě rohového provedení. Pohovka se pak stane nejen zdrojem pohodlí, ale také skvělým designovým doplňkem, který ozvláštní interiér každé domácnosti. Kromě pískově hnědé barvy je Gorda k dispozici také v ledově šedé barvě.

Uvedená cena je za trojmístnou pohovku Gorda bez dekorací a dekorativních polštářů.

Nakupovat můžete pohodlně a bez obav z rizika nákupy online přímo na našem e-shopu.

Jamka je už vytvořena – klikněte na odkaz a merchte se do luxusu a pohodlí: Hoorns Pískově hnědá látková trojmístná pohovka Gorda 230 cm – koupit

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.