Tmavě šedá rozkládací pohovka Milo Casa Santo – elegantní a praktický kousek pro váš domov

Rozkládací pohovka Santo poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku designu a luxusu. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl.

Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Tmavě šedá rozkládací pohovka Milo Casa Santo

Vysoce kvalitní a prostorná pohovka

Tmavě šedá rozkládací pohovka Milo Casa Santo je vynikající volba pro ty, kdo hledají prostorný a pohodlný nábytek. Rozměry pohovky jsou 270 x 94 x 87 cm (šířka x hloubka x výška) a rozměry úložného boxu jsou 150 x 60 x 12 cm. Díky rozkládacímu mechanismu se pohovka velmi snadno transformuje do pohodlné postele pro hosty.

Detail Tmavě šedá rozkládací pohovka Milo Casa Santo

Moderní design a kvalitní zpracování

Tato pohovka je vyrobena z kovového rámu s nosností až 160 kg a vybavena je perletícím polyuretanem v tloušťce 12 cm a hustotě 30 kg/m3. Dále je opatřena odnímatelnými opěrkami s polstrováním výšky 42 cm, které lze umístit podle libosti. Moderní vzhled pohovky umocňují nohy z kovu v barvě černého chromu.

Tmavě šedá rozkládací pohovka Milo Casa Santo – detail noh

Zakoupit Tmavě šedou rozkládací pohovku Milo Casa Santo

Chcete-li si dopřát pohodlí a luxus, zakupte si Tmavě šedou rozkládací pohovku Milo Casa Santo na www.maliboo.cz. Zákazníci mají na tento produkt kladné recenze a spokojenost s nákupem. Navíc si pořídíte kvalitní a nápaditý kus nábytku za lákavou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.