Sprchové dveře z řady Roth Tower Line ve velikosti 90 cm – recenze a vlastnosti produktu

Sprchové dveře Roth Tower Line 728-9000000-00-02 jsou produktem mezi mnoha dalšími, které můžete najít na trhu. Tyto dveře se vyznačují absencí vaničky a jsou k dispozici v elegantním chromovém provedení profilů, které dodají vaší koupelně moderní vzhled.

Vlastnosti produktu

Čirá výplň a úprava Rolshield

Jak již bylo zmíněno, produkty Roth Tower Line jsou k dispozici s čirou výplní bez dekoru a s lesklými chromovými profily. Povrchová úprava Rolshield zajišťuje, že sklo dveří bude chráněno před usazováním všech nečistot. Díky tomu je údržba mnohem snadnější a dveře vypadají jako nové po mnoho let používání.

Otočný systém otevírání

Sprchové dveře z řady Roth Tower Line mají otočný systém otevírání. To znamená, že se otevírají z vnější strany a mohou se otáčet dovnitř i ven. Díky tomu můžete snadno nastavit správnou orientaci dveří, aby se dobře hodily ke koupelně.

Levá i pravá orientace

Kromě otočného systému otevírání lze tyto dveře zakoupit v jakékoli z orientací. To znamená, že můžete volit mezi levým nebo pravým otevíráním dveří. To vám dává větší flexibilitu při plánování své koupelny.

Závěr

Pokud hledáte elegantní a praktické sprchové dveře s absencí vaničky, pak jsou dveře Roth Tower Line skvělou volbou. Mezi hlavní výhody tohoto produktu patří moderní vzhled, povrchová úprava Rolshield, otočný systém otevírání a levá i pravá orientace. Koupě produktu je velmi snadná, stačí navštívit tuto stránku.

Sprchové dveře Roth Tower Line

Nakonec, tyto dveře jsou skvělou volbou pro vaši koupelnu, pokud hledáte moderní styl a praktickost za dobrou cenu. Nezapomeňte si prohlédnout všechny varianty produktů z řady Roth Tower Line a najít si tu, která bude pro vaší koupelnu ideální.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.