Praktický a moderní jídelní stůl STANFORD – rozkládací s 130x80x76 (+80), kovovou konstrukcí a bílým designem


Praktický a moderní jídelní stůl STANFORD

Rozkládací s 130x80x76 (+80), kovovou konstrukcí a bílým designem

Minimalistický a velmi stylový stůl STANFORD je extrémně jednoduchý kus nábytku, který rozzáří každý interiér. Díky své důmyslné a velmi jednoduché formě osloví příznivce moderního, velmi jednoduchého designu. Pokud pracujete s omezeným prostorem, ale přitom chcete stůl, na který se vejde větší počet lidí, pak rozkládací stůl STANFORD je tím pravým řešením pro vás.

Materiál kvalitní a design šetrný k peněžence

Stůl STANFORD je funkční kus nábytku, který je perfektním řešením do stylových a velmi moderních interiérů. Jeho bílá lakovaná MDF deska a lakovaná ocelová konstrukce tvoří velmi atraktivní spojení materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost.

Parametry produktu

Stůl má velkorysé rozměry odpovídající moderním požadavkům na prostornost a praktičnost. Dokud potřebujete stůl menší, druhá polovina se skrývá, a když vítáte více lidí, zkrátíte ho a přidáte rozměr dále.

  • Délka: 130 – 210 cm
  • Šířka: 80 cm
  • Výška: 75 cm

Tato kombinace rozměrů zajišťuje, že na stůl se vejde rodina i hosté, přičemž rozměry zapadnou i do menších místností.

Doplnit váš interiér

Pro ty, kteří rádi koordinují barvy nábytku s ostatními prvky v místnosti, může být bílý stůl skvělou volbou. Na druhou stranu, bílá barva umožňuje vyniknout i jiným dekoracím, s nimiž koordinovat.

Když přemýšlíte nad tím, jaký typ stolu zakoupit, zvažte stůl STANFORD, moderní kousek s nadčasovým designem a praktickou funkcí. Pokud se jedná o váhu a velikost, je tento stůl vhodný jako jídelní stůl i pracovní stůl. Pokud však přemýšlíte, že by byl ideální do vašeho projektu, nemusíte více váhat a nakoupit stůl STANFORD na webu https://www.nabytekhned.cz/produkt/jidelni-rozkladaci-stul-stanford-130m80m76-80-kov-bily.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.