Nový černý ZOJA závěsný dávkovač na mýdlo od společnosti MEXEN


Hledáte do koupelny moderní kousek, který ji pomůže oživit a dodat ji na kráse?

Síla je právě v dekoracích, které mohou pomoci pozvednout koupelnu na novou úroveň. Moderní kousek, který bude i praktický? Pak pro vás máme závěsný dávkovač na mýdlo.

Černý držák, pumpička a bílé tělo jsou nadčasové a vypadají skvěle v každé jedné koupelně – boho, vintage, minimalismu i mnoha dalších stylech.


Mexen ZOJA závěsný dávkovač na mýdlo

Jednoduchý a přesto neotřelý a krásný, takový je dávkovač na mýdlo, který je vyroben z kvalitních materiálů – mosazi a skla a dodává moderní a jedinečný vzhled každé koupelně. Objem dávkovače je 180 ml a jednoduše ho naplníte, pumpička rovnoměrně dávkuje mýdlo. Je určený k montáži na stěnu a zamilují si jej opravdu všichni.


Proč si pořídit právě tento dávkovač na mýdlo? Je to moderní kousek, který navíc plní svoji funkci skvěle. Navíc, pokud patříte mezi fanoušky černé barvy, budete nadšeni!

Montáž na zeď je velmi jednoduchá, stačí dodržet několik základních pravidel a vše bude mít pevný základ. Díky designu je tento kousek vhodný jak pro větší koupelny, tak i pro menší, kde jeho elegance a praktičnost skvěle vynikne na každé zdi.

Pokud chcete vaší koupelně dopřát něco nového a speciálního, určitě byste měli zkusit tento dávkovač na mýdlo. Je to ideální spojení užitku a designu, což je přesně to, co ve vaší koupelně chybí!

Tak neváhejte a pořiďte si i vy do svého interiéru moderní kousek.

Mexen ZOJA závěsný dávkovač na mýdlo

Přednosti dávkovače na mýdlo Mexen ZOJA:

  • Kvalitní a odolné materiály – mosaz a sklo
  • Objem 180 ml
  • Nadčasový design v černé barvě
  • Jednoduchá montáž na zeď
  • Součástí je pumpička, která rovnoměrně dávkuje mýdlo

Pokud chcete získat moderní dávkovač na mýdlo, který bude nejen praktický, ale také krásný a nadčasový, Mexen ZOJA je ideální volbou. Navíc si můžete být jisti, že s tímto dávkovačem na mýdlo si vždy umyjete ruce v luxusním stylu!

Přejít na stránku produktu Mexen ZOJA závěsný dávkovač na mýdlo

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.