Lahvově zelená manšestrová pohovka s rohovým rozkládacím mechanismem – MICADONI EVELINE 294 cm


Elegantní design a maximální komfort

Vyberte si pohovku, která bude ozdobou vašeho obývacího pokoje. Manšestrové čalounění v lahodném odstínu zelené barvy patří k nejžádanějším trendům současnosti. Lahodný pocit při pobytu na ní vám zaručí maximální komfort. Rozkládací mechanismus vám umožní mít jednoduše připravenou postel pro vaše návštěvy.

Oboustranná pohovka podle vašich představ

Pohovka MICADONI EVELINE lze používat z obou stran, takže si ji můžete sestavit dle svých představ a vkusu. Elegantní design rohové pohovky a její pravidelné geometrické tvary dodají vašemu interiéru spoustu stylu.

Černě lakovaná podnož z bukového dřeva

Pohovku MICADONI EVELINE zdobí černě lakovaná podnož z kvalitního bukového dřeva. To zároveň zajišťuje stabilitu a pevnost. Stylová podnož je hezkým designovým prvkem a perfektně ladí s celkovým vzhledem pohovky.

Mezinárodní certifikace Oeko-Tex pro vaše zdraví

Pohovka MICADONI EVELINE je potažena látkou, která má mezinárodní certifikaci Oeko-Tex. To znamená, že textilie byla vyrobena pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Vaše zdraví má pro výrobce nábytku nejvyšší prioritu.

Odkaz na skvělý nábytek

Chcete si pohodlnou pohovku, která dodá vášmu obývacímu pokoji styl a elegance? Navštivte internetový obchod Skvělý nábytek a objednejte si rohovou pohovku MICADONI EVELINE v lahodném odstínu lahve zelené barvy. Kvalita, pohodlí a styl v jednom kousku nábytku je ideální volbou pro váš domov.

Rohová pohovka MICADONI EVELINE

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.