Vysoký TV stolek Oskar TV v grafitové barvě s výškou 65 cm


Vysoký TV stolek Oskar TV

Úvod

Vysoký TV stolek Oskar TV nabízí nejen elegantní design, ale také velké množství úložného prostoru. Díky své výšce 65 cm nabízí více úložného prostoru – obsahuje 3 přihrádky pro elektroniku i 6 zásuvek pro uschování drobností. V šedé grafitové barvě se hodí do každého moderního bytu.

Vlastnosti

Design

Vysoký TV stolek Oskar TV je vyroben z kvalitního materiálu a jeho šedá grafitová barva se hodí do každého moderního interiéru. Díky své výšce 65 cm nabízí více úložného prostoru a využijete ho nejen jako stojan pro TV, ale také jako úložiště pro drobnosti.

Úložný prostor

Vysoký TV stolek Oskar TV nabízí 3 prostorné přihrádky pro umístění elektroniky, jako jsou konzole, set-top box nebo DVD přehrávač. Dále zde najdete 6 zásuvek pro uschování drobných předmětů, jako jsou např. dálkové ovladače nebo notýsky.

Velikost

Vysoký TV stolek Oskar TV má výšku 65 cm, což znamená, že je vyšší než běžné TV stolky. Díky tomu nabízí více úložného prostoru, abyste mohli uschovat více věcí. Rozměry výrobku jsou 120 x 38 x 65 cm (šířka x hloubka x výška).

Závěr

je vynikající volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční nábytek pro své obývací pokoje. Vysoce kvalitní materiál a elegantní design spolu s velkým množstvím úložného prostoru dělají z tohoto výrobku nejen praktický, ale i krásný kus nábytku. Koupit si ho můžete na Esrom.cz.

Vysoký TV stolek Oskar TV

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.