Úložné krabičky Tescoma FRESHBOX – řešení pro perfektní uskladnění potravin!

Úložné krabičky Tescoma FRESHBOX jsou vynikající pro skladování a přenášení potravin. Díky uzavíratelnému víčku jsou opatřeny vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem. To znamená, že potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma a při přenášení nevytékají.

Tyto krabičky jsou vyrobeny z odolného plastu a jsou opatřeny kvalitním silikonovým těsněním. Díky tomu jsou FRESHBOX krabičky odolné od -18°C do +110°C. Jsou vhodné do ledničky, mrazničky a dokonce i do mikrovlnné trouby. A pokud si nechcete lámat hlavu s ručním mytím, klidně je můžete vložit do myčky nádobí.

Vyberte si z pěti různých tvarů!

Krabičky FRESHBOX jsou k dispozici v pěti různých tvarech, takže určitě najdete tu pravou krabičku na uskladnění konkrétní potraviny. Tyto úložné krabičky jsou kruhové, oválné, obdélníkové, čtvercové a dokonce i s původním tvarem, který je ideální pro ukládání sušenek, bonbonů či dalších pamlsků.

Krabička FRESHBOX kruhová

Použití krabiček Tescoma FRESHBOX

Krabičky Tescoma FRESHBOX jsou velmi univerzální a mohou se použít na různé potraviny, jako jsou například ovoce, zelenina, pečivo, maso, sýry, ale také různé hotové jídla, omáčky, nebo polévky, které chcete uložit na později.

Krabička FRESHBOX obdélníková

Uložení potravin ve FRESHBOX krabičkách usnadňuje udržování pořádku v ledničce a šetří Vám čas i peníze. Kromě toho Vám usnadní přenos jídla z jednoho místa na druhé, například do práce, na výlet, na sportovní akci, a podobně.

FRESHBOX krabičky jsou nepostradatelné pro každou kuchyni a určitě Vám usnadní skladování a přenášení potravin!

Krabička FRESHBOX čtvercová

Nezapomeňte, že Tescoma nabízí 5 roků záruka na své produkty, což znamená, že se za svůj výrobek zodpovídají po celou dobu záruky. Můžete si tedy být jisti, že produkt, který si pořídíte, je kvalitní a spolehlivý.

Pokud chcete mít svou kuchyň co nejvíce uspořádanou a udržovanou, pak určitě neváhejte investovat do úložných krabiček FRESHBOX od Tescoma. Navíc si můžete být jisti, že budete mít potraviny vždy čerstvé a svěží, a to po velmi dlouhou dobu.

Zakoupit Tescoma FRESHBOX krabičky

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.