Tmavě šedá sametová pohovka do rohu MICADONI Ruby II. s délkou 273 cm a pravou orientací


Tmavě šedá sametová pohovka do rohu MICADONI Ruby II.

Pohodlná volba pro obývací pokoj

Rohová pohovka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti. Příjemné sametové čalounění s mírným leskem obsahuje ochranu, která zpomaluje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken.

Délkou 273 cm a pravou orientací, pohovka Ruby nabízí dostatek prostoru pro relaxaci nebo společné posezení s přáteli a rodinou. Kombinací různých modulů a velikostí pohovky si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat si tak útulné posezení podle svých představ.

Kvalitní čalounění látka navíc prošla testem na cigarety, kdy je čalounění odolné proti tlení a vznícení. Tento výrobek je proto vhodný nejen pro domácnosti s dětmi, ale i pro ty, kdo si chtějí užít večer u krbu s romantickým osvětlením.

Design a eleganci

Pokud chcete získat luxusní vzhled, sametové čalounění pohovky Ruby v kombinaci s tmavě šedou barvou je ideální volbou. Zvláštní pozornost byla věnována detailům, jako jsou tvarové linie a jemné stehy čalounění, což z této pohovky dělá skutečnou středobod vaší obývacího pokoje.

Individuální výroba a výměna zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zajistěte si svou pohovku Ruby ještě dnes a vytvořte doma útulnou a stylovou atmosféru. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Tmavě šedá sametová pohovka do rohu MICADONI Ruby II. s délkou 273 cm a pravou orientací Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.