Šatní skříň Rita W1 200cm: Elegantní a prostorné úložné řešení v černé/bílé barvě


Šatní skříň Rita W1 200cm

Šatní skříň Rita W1 200cm je elegantní a prostorné úložné řešení v černé/bílé barvě, které se hodí do každé moderní ložnice. Její nadčasové barvy a jednoduché linie umožňují snadnou kombinaci s ostatním nábytkem. Navíc je prakticky řešené vnitřní uspořádání skříně, které usnadní ukládání šatů, bot, doplňků a dalších věcí.

Korpus a čela

Korpus této šatní skříně je vyroben z 16 mm silné laminované desky, která zaručuje stabilitu i odolnost proti poškození. Její povrchová úprava hrany odolná proti poškození s 0,5 mm silnou PVC dýhou velmi dobře chrání před mechanickým poškozením. Čela jsou vyrobená z MDF desky o tloušťce 18mm s viditelným frézováním, které dodává celé skříni na eleganci a luxusním vzhledu.

Madla a posuvný systém

Skříň Rita W1 200cm disponuje posuvným systémem BIMAK, který umožňuje snadný a plynulý pohyb dveří. Všechny dveře mají madla ve zlaté barvě, což dodává skříni na eleganci a luxusním vzhledu. Šatní skříň se díky posuvným dveřím otevírá velmi měkkým a tichým způsobem.

Parametry

Šatní skříň Rita W1 200cm má rozměry (šířka x výška x hloubka) 200x200x62 cm. To znamená, že do ní lze snadno uskladnit vaše oblíbené oblečení i ty nejdelší kalhoty a sukně.

Šatní skříň Rita W1 200cm

Pokud hledáte elegantní a moderní šatní skříň, je Šatní skříň Rita W1 200cm tou nejlepší volbou. V nabídce najdete černou nebo bílou barvu, která bude dokonale ladit s vaším interiérem. A navíc, tuto šatní skříň si můžete objednat ještě dnes na https://www.atcomplet.cz/produkt/satni-skrin-rita-w1-200cm-cerna-biala.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.