Sada 2 kusů zahradních bistro židlí: Stohovatelné, béžové!

Když přemýšlíte o tom, jakým způsobem vylepšit interiér vaší zahrady, pravděpodobně vám přijde na mysl plán zajistit si nějaké pohodlné a esteticky milé zahradní nábytek. Sada dvou kusů zahradních bistro židlí je skvělou volbou, pokud hledáte něco elegantního a pohodlného, co nezabere příliš mnoho místa.

Nenáročné materiály a komfortní sedací plochy

Tento kousek zahradního nábytku se skládá z robustních materiálů, které jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči vlivům počasí a nevyžadují speciální prostředky na ošetření. Vzhledem k lehkosti a úspornosti na místě jsou tyto stohovatelné židle velmi populární u majitelů teras, balkónů a menších zahrad.

Ratanová sedací plocha poskytuje vynikající komfort při sedění a poskytuje bezpečnou a stabilní oporu. Konstrukce židle je vyrobena z oceli, která je ošetřena práškovým povrchem a zajišťuje dlouhou životnost a trvanlivost.

Židle má také speciální zesílení opěrné plochy a gumové nohy pro bezpečné umístění na jakékoliv povrchy.

Technické údaje

Materiály použité při výrobě sady dvou kusů zahradních bistro židlí jsou ratan a ocel. Rám má průměr cca 25 mm a barvu rám má hnědý vzor, zatímco barva ratanu je béžová. Sedací plocha je široká cca 38 x 38 cm a výška sedu dosahuje cca 41 cm.

Rozměry židle jsou následující: výška cca 72 cm, šířka cca 52 cm a hloubka cca 55 cm. Židle má váhu cca 3,5 kg a nosnost až 100 kg.

Obsah balení

V balení sady dvou kusů zahradních bistro židlí najdete 2 kusy židlí s ocelovým rámem a ratanovým výpletem.

Pokud chcete tuto skvělou sadu zahradních bistro židlí získat pro vaši zahradu, navštivte prosím tuto stránku a objednejte si ji dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.