Rozkládací pohovka MILO – pohodlné posezení i spánek v provedení Sawana 14/ Soft 17

Pohodlí v obývacím pokoji je nesmírně důležité. Každý z nás ocení možnost posedět si s přáteli nebo v rodinném kruhu na pohodlné pohovce. Avšak když se večer rozhodnete zůstat doma a relaxovat, je ještě důležitější, abyste měli k dispozici pohovku, kterou můžete snadno rozložit na pohodlné lůžko. S rozkládací pohovkou MILO toto není problém!

Klasická pohovka

Pohovka MILO v kombinaci mnoha barev obsahuje úložný prostor i rozklad na lůžko. Díky tomu se stane nejen ideálním řešením pro malé byty, ale taktéž pro každý obývací pokoj.

Pohodlné posezení a spánek

Pohovka MILO také nabízí jedinečné řešení pro pohodlné posezení i spánek. Díky vysokému polštářovému opěradlu získáte maximální pohodlí při čtení, sledování televize nebo relaxaci. A když se rozhodnete přečkat noc na pohovce, jednoduše ji rozložíte na prostornou postel s rozměry 202 x 132 cm.

Zajímavé kombinace barev pohovky MILO vás určitě nezklamou. Provedení Sawana 14/ Soft 17 v podobě krásné a jemné nádherně měkké látky je dalším perfektním důvodem, proč si pořídit tuto pohovku.

Odkaz na nákup

Najdete ji například na interierio.cz, kde si ji můžete koupit za bezkonkurenční cenu.

Fotogalerie

Prohlédněte si krásné záběry pohovky MILO v různých barevných provedeních:

Fotka pohovky MILO

Fotka pohovky MILO

Pohovka MILO – neotřelá a moderní klasika, kterou zamilujete na první pohled!

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.