Ral Obývací stěna NELA 6 v černém lesku – elegantní a prostorná řešení pro váš obývací pokoj

Ral Obývací stěna NELA 6 v černém lesku

Elegantní a prostorná řešení pro váš obývací pokoj

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Ral Obývací stěna NELA 6 v černém lesku

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí

Obývací stěna NELA 6

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Pokud tedy hledáte elegantní a zároveň prostornou řešení pro Váš obývací pokoj, které se bude pyšnit prvotřídní kvalitou a precizním zpracováním, není pochyb o tom, že obývací stěna NELA 6 v černém lesku od značky Ral je tou správnou volbou pro Vás. Nejlepší cenu na trhu najdete na nabytekhned.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.