Nový ASIR lustr 163 bílý – dokonalá elegantní výzdoba vašeho interiéru

Zapomeňte na obyčejné lustry, které jsou nevzhledné a nemají nic společného s moderním designem. Nový ASIR lustr 163 v bílé barvě je naprosto dokonalou a elegantní výzdobou vašeho interiéru. Tento lustr dokáže okamžitě změnit celkový vzhled místnosti a přinést do ni úplně nový pocit.

Stínítko lustru 163 vyrobeno z úzkých MDF destiček v bílé barvě

Stínítko lustru 163 je vyrobeno z úzkých MDF destiček v bílé barvě seskupených kolem objímky, které při pohledu zespodu vytváří motiv květiny. Tento designový prvek dokáže dotvořit jedinečnou atmosféru v prostoru, v němž je lustr umístěn.

Bílý lustr 163 vydává do stran tlumenější světlo, vrhá však o to zajímavější stíny. Podívejte se sami na fotografii a přesvědčte se o jeho jedinečnosti. Tento lustr si získá každého, kdo má vkus a cítí se být kreativní.

Tělo lustru vyrobeno z kvalitních 3 mm silných MDF desek

Tělo lustru je vyrobeno z kvalitních 3 mm silných MDF malých desek bílé barvy nasázených v kruhu kolem objímky. Speciální design Daisy Lustr. Celková výška lustru dosahuje 65 cm, průměr stínítka činí 54 cm a délka stínítka 30 cm. Objímka lampy má typ E27 a je vhodná pro žárovky s výkonem max. 45-60 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Žárovka není součástí dodávky.

ASIR lustr 163 bílý

Přejít na stránku produktu

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.