Novinka: Záchodové prkénko s automatickým zavíráním od Wenko!

Záchodové prkénko s automatickým zavíráním od Wenko

Záchodové prkénko je nedílnou součástí každého koupelny a to, které si vybereme, má velký vliv na celkový dojem z prostředí. Záchodové prkénko s automatickým zavíráním od Wenko je novinkou na trhu a je velice zajímavým a užitečným pomocníkem v každodenním životě.

Prkénko je vyrobené z antibakteriálního duroplastu, což zajišťuje hygienické používání a přispívá k ochraně před šířením nežádoucích bakterií a virů. Kromě toho je i skvěle designově zpracované a díky svému univerzálnímu vzhledu se hodí do každé koupelny.

Automatické zavírání a snadná instalace

Jedno z největších pozitiv tohoto prkénka je automatické zavírání. To znamená, že se nedá stát, že by se nám prkénkem zabloudilo a nezavřelo se. To bývá poměrně častým problémem, a tak tato funkce může být velice užitečná. Kromě toho je také snadné ho instalovat, takže s ním dokáže poradit každý.

Záchodové prkénko s automatickým zavíráním od Wenko v bílém provedení

Další zajímavou funkcí je, že je tiché. Díky tomu se snadno vyhnete situacím, kdy ranní návštěva koupelny vzbudí celý byt. Pokud tedy hledáte záchodové prkénko, které má vysokou kvalitu zpracování, zajímavé funkce a navíc je designově zpracované, zkuste právě tento produkt od Wenko. Určitě nebudeš litovat ;).

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.