Nová vanová baterie RAV SLEZÁK Labe 150 mm s chromem L054.5 – perfektní doplnění vaší koupelny

Nová vanová baterie RAV SLEZÁK Labe 150 mm s chromem L054.5 je kvalitní a spolehlivá baterie na vanu, která doplní vaši koupelnu o moderní a elegantní prvek. Baterie je vybavena pákovým ovládáním, díky kterému můžete snadno nastavit teplotu a tok vody. Rozteč baterie je 150 mm, což je standardní rozměr pro vanové baterie.

Vnovaná baterie RAV SLEZÁK Labe 150 mm s chromem L054.5 – kvalitní materiály a precizní zpracování

Vnovaná baterie RAV SLEZÁK Labe 150 mm s chromem L054.5 je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí dlouhou životnost baterie. Chromovaný povrch baterie je velmi odolný a snadno se čistí. Samotná baterie je precizně zpracována, což zaručuje hladký chod a bezproblémové nastavování teploty a toku vody.

Páková nástěnná VANOVÁ BATERIE V chromovém provedení

Páková nástěnná VANOVÁ BATERIE V chromovém provedení je velmi snadno a rychle montovatelná na zeď ve vaší koupelně. Díky svému chromovému povrchu se snadno sladí s ostatními koupelnovými doplňky a vytvoří tak vkusný celek. S touto baterií budete mít ve své koupelně dokonalý a elegantní doplněk.

Pokud se chystáte rekonstruovat nebo renovovat svou koupelnu, neváhejte a zakupte si tuto kvalitní vanovou baterii od SLEZÁK. Tato baterie je nejen velmi praktická a spolehlivá, ale také se snadno integruje do moderního interiéru vaší koupelny.

Pořiďte si ji ihned na stránkách Sidonia.cz za atraktivní cenu!

Vanova baterie RAV SLEZÁK Labe 150 mm s chromem L054.5
Vanova baterie RAV SLEZÁK Labe 150 mm s chromem L054.5

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.