Nová jídelní židle White Label WLL Jolien ve světle šedé barvě s područkami a černou podnoží


Minimalistický design

Jídelní židle Jolien zaujme svým minimalistickým designem. Její jednoduché tvary dokonale zapadnou do moderně zařízených interiérů. Navíc je dostupná v široké škále barevných variant, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vašimi oblíbenými dekoračními prvky.

Kvalitní materiály

Její sedák i opěrka jsou čalouněné kvalitní látkou světle šedé barvy a nabídnou vám velice příjemné posezení. Látka je pevná a odolná proti opotřebení, takže si můžete být jisti, že vám židle bude sloužit po mnoho let.

Vyšší područky pro větší pohodlí

Nabízené pohodlí je navíc umocněno vyššími područkami, které jsou navíc také zčásti očalouněny. Díky nim si můžete opřít lokty a nezatěžovat tím zbytek těla. Područky jsou pevně připevněny k židli a vyrobeny z kvalitního materiálu, takže jsou dostatečně pevné a odolné.

Univerzální použití

Jolien se skvěle hodí také k toaletnímu stolku nebo ke stolu pracovnímu. Její jednoduchý, ale moderní vzhled dokáže oživit každý koutek vaší domácnosti a dodat mu na atraktivitě. Pokud tedy hledáte něco, co bude nejen praktické, ale i stylové, je Jolien tou pravou volbou.

Vyberte si variantu podle svého vkusu

Nová jídelní židle White Label WLL Jolien je dostupná v mnoha barevných variacích, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu vkusu a stylu. Kromě varianty s područkami je možné zakoupit i provedení bez područek.

Jídelní židle White Label WLL Jolien
Jídelní židle White Label WLL Jolien
Jídelní židle White Label WLL Jolien s područkami a černou podnoží

Doporučení pro údržbu

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud jste židli náhodou rozlili nějaký nápoj, je lepší ho co nejdříve setřít, abyste zabránili vniknutí skvrn do látky. V případě potřeby můžete použít speciální čisticí prostředky, ale buďte opatrní, abyste nepoškodili křehkou látku.

Jídelní židle White Label WLL Jolien
Jídelní židle White Label WLL Jolien
Jídelní židle White Label WLL Jolien ve světle šedé barvě bez područek

Jídelní židle White Label WLL Jolien je skvělou volbou, pokud hledáte praktické, pohodlné a stylové řešení do vašeho domova. Vyberte si variantu, která bude nejlépe ladit s vaším interiérem, a užijte si pohodlné posezení u jídelního stolu.

Zobrazit jídelní židli White Label WLL Jolien ve světle šedé barvě s područkami a černou podnoží

© 2021 Jídelní židle White Label WLL Jolien

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.