Kvalitní regál Expedo MALITA 3 v dub artisan designu, rozměry 80x190x42 cm


Kvalitní regál Expedo MALITA 3 v dub artisan designu

Regál MALITA 3 je moderní a praktický nábytek, který vám poskytne dostatek odkládacího prostoru. Jeho rozměry 80x190x42 cm jsou ideální pro prostornější místnosti, kde potřebujete více místa na uložení věcí.

Vyroben z kvalitního lamina

Tento regál je vyroben z kvalitního lamina a je opatřen ABS hranou, která ho chrání před poškozením a vlhkostí. Regál je velmi robustní a přesto velmi atraktivní vzhledem k jeho modernímu designu.

Praktický a prostorný vysoký regál disponuje otevřenými poličkami s dostatečným prostorem pro uložení věcí různých velikostí. Díky otevřeným poličkám máte přehled o uložených předmětech a můžete si je snadno najít.

Možnost výběru z více dekorů

Regál MALITA 3 je k dispozici v několika různých dekorech, takže si můžete vybrat ten, který se nejlépe hodí k vašemu interiéru. Jeho moderní vzhled se hodí do jakéhokoliv interiéru, ať už se jedná o moderní nebo klasickou výzdobu.

Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady MALITA, abyste vytvořili pěknou, vkusnou a maximálně funkční úložnou stěnu. Regál MALITA 3 se skvěle hodí k dalším produktům z této řady nábytku, jako jsou například skříně na boty a poličky na knihy.

Shrnutí: Regál MALITA 3 je vynikající volbou pro ty, kteří potřebují prostorný a praktický regál s moderním designem. Vyroben je z kvalitního lamina s ABS hranou, má otevřené poličky a nabízí možnost výběru z více dekorů. Kombinujte s dalšími produkty z řady MALITA pro dokonalou úložnou stěnu.

Kvalitní regál Expedo MALITA 3 v dub artisan designu

Získejte tento vynikající, kvalitní regál Expedo MALITA 3 v dub artisan designu na stránkách www.naradi-cz.cz za výhodnou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.