Dětské povlečení Kouzelný Jednorožec od BedTex – bavlněné a dokonale rozměrově přizpůsobené postýlce

Krásné povlečení pro nejmenší ratolesti je nyní na trhu. Povlečení, které si holčičky zaručeně zamilují, a které se stane originálním kouskem dětského pokoje. Dětské povlečení od společnosti BedTex, s krásným motivem Kouzelného Jednorožce, je naprosto dokonalé pro malé princezny.

Povlečení, které je šetrné k citlivé dětské pokožce 

Kvalitní bavlněné provedení je šetrné k citlivé dětské pokožce a příjemně jemné i měkké. Vaše dítě se tak bude moci v klidu stáhnout s plnohodnotnou péčí. Veškeré materiály jsou navíc pečlivě vybírány a kontrolovány, aby byla kvalita produktů stále na špičkové úrovni.

Povlak na polštář a přikrývku stejné jako na fotografii

Povlak na polštář je z obrázku na obou stranách stejný. Je tedy výrazně barevný a pro děti přitažlivý. Stejně tak povlak na přikrývku je oboustranný, lícní stranu zdobí krásný jednorožec, rubová strana je bílá s růžovými puntíky.

Souprava obsahuje 

Souprava obsahuje jednu přikrývku, rozměr 100 x 135 cm, a jeden polštář, rozměr 40 x 60 cm. Všechny kusy povlečení jsou pečlivě odzkoušeny a vyrobeny z kvalitních materiálů.

Závěr

Dětské povlečení Kouzelný Jednorožec od společnosti BedTex je naprosto dokonalé pro každou malou princeznu. Kromě krásného a originálního designu, nabízí i dokonalou kvalitu, která je šetrná k dětské pokožce. Pokud hledáte foukané a kvalitní povlečení pro své dítě, určitě neváhejte a objednejte si je právě teď na https://www.velkynabytek.cz/produkt/bedtex-detske-bavlnene-povleceni-do-postylky-kouzelny-jednorozec-100-x-135-cm-40-x-60-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.