Cm


BAVLNĚNÝ RUČNÍK AMELIAHOME PLANO GRAFIT – KVALITNÍ PRODUKT PRO VÁŠ DOMOV

Popis produktu

Plano ručník v elegantní grafitové barvě je vyroben z kvalitního materiálu – 100% bavlny. Díky použití nejkvalitnějších materiálů zaručuje tento produkt vysokou savost, měkkost a trvanlivost.

Jeho velikost je 30 x 50 cm, což je ideální rozměr pro použití jako klasický ručník, do koupelny nebo na ruce v kuchyni. Velikost balení tohoto produktu je 2 x 27 x 17 cm a typ balení je fóliové balení s věšákem. Díky této formě balení je snadné a praktické tento ručník pověsit, kdykoliv ho budete potřebovat.

Celková hmotnost tohoto produktu je 0,1 kg, což z něj dělá velice lehký a snadno ovladatelný. Balení se celkově váží 0,2 kg, což je ideální váha pro snadné přenášení a přemísťování produktu.

Péče o produkt

Aby vám ručník AmeliaHome Plano co nejdéle sloužil, doporučujeme ho prát při maximální teplotě 40 stupňů Celsia. Nepoužívejte žádné chemické látky při jeho čištění a neblejte ho. Pokud potřebujete tento produkt vysušit, použijte sušičku s nízkými otáčkami. V případě, že ho budete žehlit, noste se s ním opatrně a využijte maximální teplotu 150 stupňů Celsia.

Informace o značce

Produkt AmeliaHome Plano je vyroben a certifikován značkou AmeliaHome, která vyrábí kvalitní a moderní textilní produkty pro váš domov. Společnost dbá na vysokou kvalitu svých produktů a dodržuje přísné normy v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí.

Další informace

Produkt AmeliaHome Plano byl certifikován standardem Oeko-Tex, což garantuje, že výrobek neobsahuje žádné škodlivé látky, které by mohly ovlivnit vaše zdraví.

A jestliže vás tento produkt zaujal, neváhejte a pořiďte si ho pro svůj domov. Vám i vašim blízkým jistě poslouží skvěle jako moderní a kvalitní textilní doplněk.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.