ASIR Nástěnné svítidlo FELLINI v měděné barvě – MR – 988

Nástěnná svítidla jsou nejen praktickým, ale i hezkým dekoračním prvkem, kdy se neumisťují na strop, ale na stěnu. Tyto světla vypadají krásně především na chodbách, kde mohou osvětlovat temné kouty a vytvářet příjemnou atmosféru. Mezi nástěnnými svítidly je nyní velmi populární model .

Kovové tělo

Svítidlo má elegantní tvar a měděnou barvu, která dodává interiéru moderní vzhled. Kovové tělo svítidla má rozměry 50 x 12 x 50 cm a je vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky tomu je svítidlo odolné a nabízí dlouhou životnost.

Typ žárovky: E 27 Max. 40 W

Svítidlo je určeno pro běžné žárovky E27 do max. 40 W. Zvolit můžete jak klasickou žárovku, tak moderní LED žárovku, která je energeticky úspornější a má delší životnost. Žárovka není součástí dodávky, takže si ji musíte dokoupit sami.

Ochrana IP20

ASIR Nástěnné svítidlo FELLINI má ochranu IP20, což znamená, že je chráněno proti vniknutí pevných předmětů s průměrem větším než 12,5 mm. Tento typ ochrany je dostačující pro vnitřní prostory jako jsou například obývací pokoje, chodby nebo ložnice.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Je důležité dodržovat bezpečnostní návody a nenechat si svítidlo instalovat od neodborných osob. Taková instalace může způsobit nejen škodu na majetku, ale i ohrozit zdraví a životy lidí. Proto je nutné zapojení svítidel s elektrickým příkonem vyšším než 100 W nechat na odbornících.

ASIR Nástěnné svítidlo FELLINI v měděné barvě - MR - 988

je krásným doplňkem do každého moderně zařízeného bytu či domu. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování budete mít z tohoto svítidla radost mnoho let. Pokud hledáte něco prosvětlenějšího, neváhejte se podívat na další svítidla v nabídce našeho eshopu na adrese www.esrom.cz/produkt/asir-nastenne-svitidlo-fellini-mr-988-med.

Příspěvek byl publikován v rubrice Lucie a jeho autorem je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.