Théta pro děti

Léčením ve stavu théta lze pomoci i nejmenším. Na "problémy" dítěte, je ale potřeba se dívat komplexně. Může jít o kombinaci aspektů: problém jako  zrcadlo rodičů, jejich vztahu a energetického klimatu v celém rodinném systému. Někdy může jít o vlastní zkušenost dušičky dítěte, nebo jeho vlastní zátěže z minulých životů, nebo zkušenost mimo rodinné prostředí např. trauma ze školky, školy apod.

Při své práci s dětmi využívám svých celoživotních zkušeností s dětmi. Práce s dětmi mě táhla již od 16 let, kdy jsem začala jezdit na tábory jako instruktor a později vedoucí. V následujících letech jsem strávila 8 let v českém školském systému jako učitelka, kdy jsem postupně učila všechny věkové kategorie od 6 let do 18. Ve svých prvních začátcích v UK jsem si přivydělávala jako profesionální chůva a pracovala s dětmi ve věku 3-10let.

Vím, že mým životním posláním je se věnovat léčitelství. Po určité době jsem však dospěla do bodu, kdy toužím pomáhat i nejmenším. Kdy toužím propojit mé 2 lásky života a to je láska k dětem a láska k léčitelství.

Pokud vás trápí nějaký problém s vaším dítětem a rádi byste ho řešili pomocí léčení ve stavu théta, ráda vám budu průvodkyní. Théta pro děti probíhá stejně jako pro dospělé, akorát délka sezení se liší podle věku dítěte. Někdy je potřeba začít individuálním sezením rodiče a až pak pracovat s dítětem.

Proto se mi ozvěte a domluvíme se na konrétním postupu právě pro váš případ. Kontaktujte mě na emailu: lucie@svecova-lucie.cz nebo vyplňte kontaktní formulář pod tímto textem.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů