Léčivý  karetní výklad vztahů

Všechny vztahy, ať už probíhají na emoční, fyzické, mentální nebo duchovní úrovni, jsou součástí nikdy nekončícího učícího procesu.

Vztah je nástrojem učení a s každou další nabytou zkušeností a vhledem naše duše roste a stává se bohatší.

Skrz vztahy se vždy hodně učíme. Učíme se například o změně, o našich vlastních kvalitách, stejně tak, jako o našich místech v duši a srdci, která potřebují léčení.

 

"Vztahy jsou vždy o nás samých. Jsou nám zrcadlem, které odráží to, co potřebujeme vidět. Otázka je, jestli se chcete  tohoto dotknout a do zrcadla nahlédnout? Jestli jste ochotni se otevřít tomu, co se právě nyní máte učit?"

K výkladu používám karty přímo určené pro záležitosti vztahů, ale zároveň odpovídající klasickým archetypům Velké a Malé Arkány.

Možnost  výkladů:

  • Klasický keltský kříž, který poskytuje komplexnější náhled
  • Výklad minulost-přítomnost-budoucnost
  • Speciální výklad, který osvětlý požehnání a dary určitého vztahu. Také, ale poukáže na výzvy, které  jsou pro vás  ve vztahu k překonání a lekce k naučení.
  • Náhled na 12 měsíců.

Výklad kombinuji se vstoupením do stavu théta a udělání náhledu bloků, příčiny problémů v min. životech, načtení karmy vztahu, nebo problémy v rodu.

Výklad je celkově náhledem situace nyní v současných podmínkách a ukazuje potenciál situací do budoucna. Naše budoucnost není vytesaná do kamene. Jsme Tvůrci našich životů. Pokud se člověku něco nelíbí ve výkladu, nebo v potenciálu dané situace do budoucna, určitě je v náší moci situaci změnit.

Důležité je si uvědomit, že  když měníme přítomnost, měníme i budoucnost, proto od výkladu nelze čekat odpovědi ANO/NE.

K výkladu ještě dostanete jako bonus léčení na srdce pomocí kvatového léčení ThetaHealing.

Cena léčivého výkladu 650,-

Objednejte si výklad, vyplněním kontaktního formuláře, nebo na emailu: lucie@svecova-lucie.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.