Energetické čištění prostoru

Pokud se necítíte dobře v prostoru, ve kterém žijete, ráda Vám pomůžu s energetickým pročištěním prostor, odvedení negativních energií do světla, prací s otiskem v obydlí i podloží a následným přeprogramováním prostoru, tak aby se Vám v něm dobře žilo.

Všichni milujeme svůj domov a pocit, že jsme někde doma. Avšak i naše obydlí má svoji paměť a vědomí. Proto se někde cítíme nevysvětlitelně dobře a někde i když nedokážeme říci, proč se cítíme nepříjemně.

Jak se cítíme v prostoru často  závisí na tom, co se odehrálo v celé historii na půdě, na které naše obydlí stojí. Také záleží na tom, kdo v daném obydlí bydlel před námi. Často se naše obydlí i stávají domovem různých zbloudilých duší a dalších energií. Všechny tyto věci mají vliv na naše zdraví a vztahy mezi lidmi, nebo i na to jak se nám daří.

V rámci energetického čištění prostoru nabízím:

Načtení energie podloží

Nepříjemné pocity v obydlí, ač jsme někdy první majitelé a obyvatelé domu, můžou být způsobeny, historií podloží. S pomocí théty načtu informace a vyčistím veškeré drama a trauma, které se na půdě odehrálo a vrátím zemi původní imprint.

Načtení energie historie domu

Pokud jste několikátý majitelé nebo obyvatelé daného prostoru a necítíte se dobře, je možné že cítíte otisk energií předešlých majitelů. Kde člověk bydlí a zažívá různé věci, tak i zanechává své části duše. Pomocí théty toto vše je možné načíst a vrátit části duše svým majitelům.Energeticky pak bude dům "jako nový".

Načtení negativních energií v domě

Někdy se stane, že náš domov, je i domovem různých energií, jako jsou entity, nebo zbloudilé duše. Pokud máte pocit, že ve Vašem prostoru "straší" zachovejte klid a ozvěte se mi. Není se čeho bát, tyto energie se často snaží záskat naši pozornost, jen kvůli tomu, že touží odejít do světla. Strach lidí plyne často z toho, čemu nerozumíme, nebo je pro nás neznámé.

Energetické vyčištění a přeprogramování

Veškeré informace, které načtu ve vašem prostoru následovně ošetřím technikou léčení ve stavu théta. A celý prostor naprogramuji tak, aby váš domov věděl, jaké to je být domovem, miloval vás a byl milován vámi, aby se cítil v bezpečí, měl zdravě vytyčené hranice a spoustu dalšího.

Jak vše bude probíhat?

 • 1
  Kontaktujete mě emailem, nebo vyplněním formuláře dole na stránce
  Pro nezávazné zjištění více informací, nebo objednání čištění, mě kontaktujte na emailu lucie@svecova-lucie.cz, nebo vyplňte kontaktní formulář dole na stránce.
 • 2
  Základní načtení rozsahu práce
  V dalším kroku načtu základní rozsah práce, která je třeba udělat. Je možné, že čištění bude potřeba udělat na víckrát. Načtení informací, lze provádět na dálku. Užitečné budou tyto údaje: adresa, fotografie a pokud máte nákres půdorysu obydlí. Při samotném čištění se toho většinou odkryje více.
 • 3
  Vlastní čištění a email konzultace
  Po zaplacení částky za čištění na účet 1500,- u bytu a 3500,- u domu začnu vlastní čištění. Čištění může mít více fází. O všem vás budu průběžně informovat a budeme vše konzultovat přes email. V průběhu čištění můžete pocioťvat zlepšení a úlevu, nebo i přechodné zhoršení pocitů, které ale na závěr odezní.

Ceník

Byt
1500.00 Kč
Dům
3500.00 Kč

Reference

Na nové adrese bydlíme už 2,5 roku. Od samého počátku jsem tu měla pocit, že tu nejsme sami, zvláště v ložnici jsem při každém usínání cítila až nepříjemnou energii. Sem tam tu zavanul cigaretový kouř. S manželem jsme oba nekuřáci. Vím ale, že starý pán, který tu bydlel řadu let před námi, byl silný kuřák. Požádala jsem proto o pomoc Lucii Švecovou, která na dálku prostor pročistila. A potvrdilo se mi díky ní i to, že tu skutečně pán s námi před čištěním pobýval, a ložnice dokonce sloužila jako jakýsi portál, kudy proudily zbloudilé duše a chtěly vstupovat výše přes mé Světlo. V den vyčištění se mi ještě špatně usínalo, možná hůř než kdy jindy, cítila jsem nepříjemný zmatek duší a nervozitu. Od druhého dne klid. Jako když utne. Žádný cigaretový dým. Oba s manželem usínáme v klidu. Chtělo by se napsat díky Bohu, ale my děkujeme i Lucii.

Lenka PavlíkováMadeLenka-hračky s posláním https://www.facebook.com/groups/526616304187325/?__mref=message_bubble

Zdravím Vás paní Lucie, Omlouvám se,že píšu až teď,byl nějakej fofr,nicméně vám patří MÉ VELKÉ DÍKY!!! Cítím se tu zase jako doma,příjemně a v bezpečí,po téměř 2 měsících už zase spím po tmě a nebojím se! Doufám,že to bude trvat,vetšinou když mi někdo čistil prostor nemělo to dlouhé trvání,ale vy jste šla daleko hlouběji do minulosti,tak já věřím...Ještě jednou velké díky za to co děláte a jak tím pomáháte, s úctou Lucie

Lucie Návesníková

Pro dotazy, nebo objednání čištění vyplňte formulář níže:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.