Moje služby

Access Bars®

Ošetření  metodou Access Bars® je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života. Během ošetření se praktik dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrolu  (její pouštění), kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí atd.).

Kurzy Access Consciousness

V současné době facilituji kurzy Access Bars a Access energetic Facelift. Hostuji zahraniční lektory s dalšími třídami Access consciousness. Více info naleznete na těchto odkazech:

Kurzy Access Bars

Kurzy Access Energetic facelift

Kurzy zahraničních lektorů

ThetaHealing®

ThetaHealing® je soubor technik, ktery umožňuje přístup do podvědomí a změnu našich přesvědčení, která nám již neslouží pro naše nejvyšší dobro. Zároveň lze s touto technikou zpracovat emocionální a mentální bloky, léčit na genetické rovině a rovině duše.

Shamballa 1024

Tento systém je určen pro léčení všech, kdo vibrují v různých spektrech energie. Je určen pro všechny, kteří chtějí prosvětlit a pozvednout svůj život. Shamballa je velice silný harmonizační systém pro období právě probíhající Transformace.

Aktivace DNA

Tato aktivace je klíčem k odolnosti proti nemocem a znečištění životního prostředí. Také cestou k naší opravodvé síle a tomu, kým doopravdy jsme. Zároveň v této části DNA jsou uloženy naše psychické schopnosti ( jako např. jasnovidnost apod.)

Théta pro děti

Ošetření  metodou Access Bars® je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života. Během ošetření se praktik dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrolu  (její pouštění), kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí atd.).

 

Všechny techniky, které nabízím klientům, si nejvíce získaly mé srdce a vykrystalizovaly do služeb, které nabízím klientům. Jsou to metody pro harmonizaci duše, mysli, emocí, těla a života vůbec. Tyto metody si získaly mou přízeň pro jejich jednoduchost, jemnost a velký respekt k osobě klienta a trvalý efekt.

Veškeré metody, které používám s klienty, jsem nejdříve vyzkoušela na sobě a jsou i mými každodenními pomocníky v udržení harmonie v mém životě.

Neustále na sobě pracuji. Harmonizace sebe a ostatních se stala mou vášní a životním stylem. Stále se učím a doplňuji si své vzdělání a sleduji dění a poslední trendy ve svém oboru  na celosvětové úrovni, abych mohla nabídnout svým klientům to nejlepší ze sebe.

 Ať už zažíváte hlubokou osobní krizi, nebo Vám jen nějaká část života nefunguje, nebo Vás nějaký problém vyvádí z rovnováhy, ráda Vám  nabídnu pomocnou ruku a bezpečně provedu po Vaší cestě za harmonickým životem.

Pro koho jsou moje sezení vhodná:

  • jste vědomě rozhodnutý začít měnit svůj život
  • víte, že jste jediný člověk v životě, který může provést změnu
  • uvědomujete si odpovědnost za Váš život a Vaše štěstí

Pro koho moje sezení vhodná nejsou:

  • pokud chcete něco jen zkusit, ale nevěříte, že se Vám může ulevit
  • někdo vás přemluvil, nutil k tomu abyste něco podobného zkusili
  • čekáte, že Vaše problémy vyřeším za Vás

V současnosti žiji opět zpět v České republice.

Stále je možnost techniky ThetaHealing po Skype, metody Access Bars, Access Energetic Facelift a další Access tělesné procesy osobně.

Možnost objednání osobního sezení neomezeně v Litoměřicích. Cca každý 1-2x do měsíce v Praze. Pro termíny sledujte sekci "Termíny osobních sezení". Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte mě kontaktovat. Můžete použít formulář níže.

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů