Lucie Švecová - Svoboda Bytí

Jste empat?

Taky mezi ně patříte? Jdete si takhle s dobrou náladou a najednou z ničeho nic jste naštvaný, nebo smutný? Rozdali byste se pro ostatní, rádi nasloucháte a lidi prostě milujete? Cítíte se přehlcení na veřejných prostranstvích, kde se pohybuje hodně lidí? Je vám špatně vedle neautentických lidí?

Pak jste empat!

Pojďme se dneska podívat na problematiku empatů trochu více pod pokličku a více do hloubky.

Taky jste už slyšeli rady typu: „Tak si to tak neber.“ „Natahej si na sebe cizí věci.“ „Nauč se vymezit si hranice.“ „Udělej si ochrany.“? A taky na vás nezabíraj? Buďte v klidu. Na mě taky dlouho nezabíraly. Až do doby, kdy jsem přišla na to, jak to vlastně s empatickými lidmi je.

Ona totiž problematika empatů má své pozadí, o kterém se zase až tak nemluví…..

Být empat, totiž není vlastnost, je to cesta duše.

Hodně dávno, na začátku věků, jsme si my empaté  tuto cestu pro naši duši vybrali sami. Jsme to totiž rozverné duše a máme rádi zábavu. Přišlo nám to jako skvělý nápad a vtipné mít tuto schopnost prožívat co prožívají ostatní a mít schopnost stát se součástí čehokoli v našem okolí.

Akorát jsme nějak nedomysleli, že když se octneme v plánu 3D, ono to už kolikrát sranda nebude.

Zároveň, zde je ještě jedna rovina….ona nám totiž tato vlastnost slouží jako urychlovač našeho vývoje. Tím, že často prožíváme zkušenosti ostatních, jako kdyby byly naše, napříč věky neuvěřitelně urychlovalo náš vývoj. Toto byl další důvod, který nás vedl k zvolení této cesty.

Sama jsem celé 2 roky procházela tímto tzv.“empatickým uvědomováním“, kdy mi začalo docházet, jak to s námi vlastně je. Ono totiž být empat, není vlastnost, ale cesta duše. Toto období mi přineslo spostu krásného, jako odhalení mých darů vidět a léčit, ale i spoustu utrpení.

Až jednoho dne se ke mně dostaly ty správné informace a já se rozhodla, že té negativní stránky věci už bylo dost! A  s nadšením šířím tuto informaci dál ;).

Došlo mi, že pokud mám postoupit dále ve svém vývoji ( spolu se Zemí), potřebuji toto vyřešit a nechat tuto část jít, protože mi už neslouží pro mé nejvyšší dobro. Dobrá zpráva je, že tuto negativní stránku emapatických vloh, jde zpracovat. Akorát to vyžaduje hlubší práci na sobě, než je vytváření ochran….

V tomto mi nejvíce pomohl ThetaHealing®. S ním přišlo uvědomění, že můžu změnit svůj vnitřní systém přesvědčení tak, abych stále uměla využívat svých darů, ale abych nebyla ovlivňována negativitou ostatních a zároveň, abych se svým životem nežila životy ostatních. To totiž jednoho dokáže pěkně unavit ;).

 

Jaká je vaše zkušenost?

Jste také empat? Máte v okolí někoho podobně obdařeného?

Pište své názory do komentářů.

S láskou

Lucie

 

 

 

 

 

Lucie Švecová
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů