Jak zvládat každodenní stres s EFT

"Už máte dost života plného stresu?"

"Připadáte si jako křeček v kolečku - ráno vstát, do práce, zařídit chod domácnosti, postarat se o děti a partnera? Starost o to, jestli uživíte rodinu - a každý den to samé?"

Kdysi jsem se také stresovala, ale nyní jsou mé dny naplněné pohodou, tempem, které mi vyhovuje a důvěrou v to, že mě proud života podporuje a nese správným směrem.

Velký obrat nastal v době, kdy jsem měla za sebou 5 let různých kurzů osobnostního růstu, meditační semináře a terapie. Přestože se můj život lepšil každým dnem a vyřešila jsem spoustu problémů svého života,  pořád se mi na různých rovinách  vracel do života stres.

Bod zlomu nastal ve chvíli , kdy jsem objevila EFT.

Už po první aplikaci jsem cítila, že tohle prostě funguje. A byla fascinovaná tím o jak jednoduchou techniku se jedná.

Z prvního semináře jsem odcházela s pusou od ucha k uchu a lehkostí jak v těle, tak v hlavě, od té doby se tento pocit stal pro mě již standartem.

Mám pro Vás dobrou zprávu, Vy můžete také vše změnit a navíc velmi snadno s takovým pomocníkem, jakým je metoda EFT.

„Techniku EFT sdílím se světem, protože posunula můj život mílovými kroky v před, vnesla klid a harmonii do mého života. Díky ní jsou moje dny po většinou protkány klidem, mírem a plynutím a ne ovládány stresem.  Nyní toto předávám dále, protože tyto kvality, které zažívám, přeji všem.“

 

Teď k Vám nemluvím jako EFT terapeut, ale jako běžný člověk pro kterého je EFT na prvním místě pomocníkem v každodenním životě.

Pokud se mi postaví do cesty nějaký problém, nebo zaznamenám jen náznak stresu, okamžitě použiji EFT a je mi opět do zpěvu. Díky této technice jsem našla opravdový vnitřní klid, zlepšení vztahů i finanční situace.

Nýní chci naučit Vás, jak můžete zlepšit Váš život pomocí EFT. Jak pomocí EFT můžete žít život beze stresu. Zvládnete to taky!

Proto jsem vytvořila ebook:

"Jak zvládat každodenní stres s EFT"

(techniky emoční svobody)

 

Co v eBooku najdete?

 • Jak si s EFT pomůžete sami snadno, rychle a jednoduše
 • Jak Vám EFT může pomoci právě se stresem
 • Jak zpracovat nechtěné emoce a strachy
 • Jak se sebou pracovat, pokud odhalíte sabotáž sebe sama
 • Naučíte se techniku osobního klidu
 • Dozvíte se jak z EFT pro sebe dostat co nejvíce

Co vše získáváte?

 • 45 stran informací
  Na těchto 45 stranách najdete, kromě základních postupů EFT i rozšíření o poznatky z praxe a další informace, které se standartně při předávání základů EFT nesdělují. Já je ovšem považuji za důležité a považuji i za důležité abyste je měli Vy. Umožní vám větší úspěšnost při aplikaci EFT.
 • Pracovní sešit
  Pracovní sešit, vám na 15 stranách umožní úspěšně aplikovat EFT přesně na Váš osobní příběh. V pracovním sešitu se stávám vaším průvodcem a pomocí přesně cílených otázek a úkolů vás vedu k tomu abyste z EFT dostali co nejvíce!
 • 5 instruktážních videí
  EFT si mě získalo pro svou jednoduchost. EFT se dokáží naučit i děti, ale chci Vám usnadnit Váš učící proces a proto součástí ebooku je 5 instruktážních videí.
 • Bonus 1: 2 EFT meditace
  Jako první bonus jsem pro Vás připravila ranní a večerní EFT meditaci. Obě meditace jsou zaměřené na zpracování stresu. Měla jsem sama velmi dobrou zkušenost s EFT meditacemi a nyní toto chci sprostředkovat i Vám, formou bonusu.
 • Bonus 2: 30 minutová konzultace po Skype zdarma
  Vím, že během Vašeho procesu, můžou vyvstat určité otázky jak ohledně EFT, ale i při zpracovávání vlastních témat. Nebojte, nejste na to sami. Jsem tu pro Vás a ráda pomůžu a poradím. Proto jako bonus č.2 k eBooku přidávám 30 min. konzultace po Skype zdarma.

Vizuální shrnutí toho, co vše získáváte........

Určitě Vás zajímá na kolik si této své práce cením. Určit hodnotu v penězích u produktů, které zlepšují život zásadním způsobem, je pro mě vždy těžké, kdybych ale měla tuto hodnotu převést do peněz měl by celý projekt cenu: 1100,-.

Hodnota eBooku s 5 videi: 450,-

Hodnota pracovního sešitu: 150,-

2 meditace: 200,-

30min. konzultace 300,-

Mým přáním je ale, aby se EFT dostalo mezi co nejvíce lidí. Proto jsem se rozhodla pro cenu, tak aby si ji mohl dovolit opravdu každý.

 

Za tuto cenu si můžete koupit balení vitamínů, dopřát si dobrou večeri v restauraci, nebo zaplatit internet na měsíc, půlku sezení s EFT praktikem.

S tímto eBookem se budete moci stát sami sobě pomocníkem. Ve chvíli, kdy se naučíte EFT se stáváte nezávislými a schopnými si sami pomoci. Šetří vám to peníze i čas za terapie.

Tak už neváhejte a objednejte si eBook kliknutím na tlačítko níže "Objednat eBook" a vypňte objednávkový formulář.

Už vím dost! Chci žít život bez stresu!

Možná si teď říkáte:

 • Co když to nebude pro mě?
 • Co když to nepochopím?
 • Co když zrovna mě to fungovat nebude?

Úplně rozumím Vašim obavám, proto jsem pro vás připravila Garanci vrácení peněz do 30 dní od koupě eBooku. Pokud zjistíte, že to není pro Vás napište mi a já Vám bez otázek vrátím peníze.

Pokud se bojíte, že vám technika nepůjde, pamatujte, že v rámci celého balíčku máte 30 min. Skype konzultaci zdarma, při které Vám vše dovysvětlím, nebo udělám na Vás demonstraci.

O eBooku napsali........

Tento ebook mě obohatil o bližší poznání techniky EFT. I když jsem na ni v minulosti již narazila, načerpala jsem nové informace a poznatky. Stejně dobře ale poslouží i úplnému „začátečníkovi“. Pomůže zvládnout nejen každodenní stres, ale má potenciál nastartovat další změny ve vašem životě, týkající se např. zvládání a zpracování nejrůznějších strachů. Není se čeho bát a výsledky mohou být ohromné.

Veronika

Lucie, děkuji za e-book. O EFT jsem již slyšela, ale nikdy neuvedla do praxe. Připadalo mi to moc složité. K e-booku jsem dostala jako bonus 5 videí, kde je krásně názorně popsáno, na jaké body ťukat a hlavně, kde je najít. Takže uvedení do praxe bylo nakonec jednodušší, než jsem čekala. A protože to ještě nebyl s bonusy konec, tak jako další bonus dvě meditace - ranní a večerní. K nastartování do nového dne a večerní ke zklidnění po rušném dni. Tento e-book by měl být v knihovně každého, kdo chce při řešení svých potíží využít samouzdravovací sílu vlastního těla. Lucie, přeji hodně spokojených čtenářů :-).

Michaela HolinskáExpert na Bachovy květové esence www.michaelaholinska.cz

Pokud máte jakékoli dotazy pište na:

lucie@svecova-lucie.cz