Lucie Švecová - Svoboda Bytí

Co to je vlastně ten ThetaHealing®?

Píši tento článek, protože se mě často lidé ptají na otázky:

Co to vlastně je ten ThetaHealing®?

O čem to je?

Jak to celé probíhá?

Tak tady máte odpovědi………

Co je to ThetaHealing®?

Nejdříve stručně na začátek, co to vlastně ThetaHealing® je a jak by se to dalo přeložit? Česky by se dalo říci, léčení ve stavu théta. Tento způsob léčení, je soubor technik (vlastněných THInK – ThetaHealing Institute of Knowledge), které umožňují přístup do podvědomí a změnu našich přesvědčení, která nám již neslouží pro naše nejvyšší dobro. Zároveň lze s touto technikou zpracovat emocionální a mentální bloky, léčit na genetické rovině a rovině duše.

Pomocí techniky ThetaHealing® je možno vytvořit nový systém přesvědčeních, který vede ke zdraví, hojnosti a  prosperitě na všech úrovních.

Jak ThetaHealing® funguje?

ThetaHealing® je velmi rychlá a účinná technika, která využívá nízkých mozkových vln – théta. Tohoto stavu, lze dosáhnout ve velmi hluboké meditaci nebo ve spánku.

Zakladatelka ThetaHealing®,  Viana Stibal, přišla na to, že do tohoto stavu lze vědomě vstupovat a že tento stav umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza – Zdrojem (Stvořitelem, Bohem). V napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny a procesy léčení. Viana Stibal pomocí této techniky zažila okamžité vyléčení z rakoviny a celý systém následovně vyvinula během následujících 12 let.

Jedinou podmínkou je, abyste věřili, že existuje určitý vyšší princip. Je jedno, zda jej nazýváte Bohem, Stvořitelem, Energií, Zdrojem, Univerzem apod.

Jak vypadá sezení ThetaHealing®?

Když přijdete ke mně na sezení ThetaHealing®, nejdříve si popovídáme o tom, co vás trápí.

Potom vědomě vstoupím do stavu théta a s vaším souhlasem se napojím na váš energetický systém a intuitivními smysly a pomocí dotazování zjistím příčinu vašeho problému a jakou změnu je potřeba provést k jeho vyléčení.

Při sezení budeme používat svalový test, který bude prověřovat vaše negativní přesvědčení, která váš systém zadržuje a zpracovávat je a nahrazovat pozitivními.

Z vaší strany je potřeba být vědomě přítomný v procesu, otevřít se léčení a přivítání změn do vašeho života. Také je důležité být dobře hydratovaný. Pravděpodobně během procesu také  dosáhnete stavu théta.

Pokud chcete podstoupit léčení ve stavu théta je potřeba, abyste věřili, že existuje určitý vyšší princip – je jedno, zda jej nazýváte Bohem, Stvořitelem, Energií, Zdrojem apod.

Kolik sezení budu potřebovat?

Počet sezení je velmi individuální. Z mojí vlastní zkušenosti je metoda ThetaHealing® jednou z nejúčinnějších a nejrychlejších dostupných metod na Zemi. ThetaHealing® vám umožňuje zpracovat velké množství věcí za poměrně krátkou dobu. Bude záležet jen na vás a na tom co a kolik toho budete chtít řešit.

Často klienti pociťují výrazné zlepšení a posuny již po 1 sezení. Avšak pokud máte kolem vašeho problému celý systém negativních přesvědčení, je potřeba delší a systematičtější práce.

 

Věřím, že tento článek přinesl odpovědi na vaše otázky a vnesl do problematiky ThetaHealing®  jasno.

S láskou

Lucie

Lucie Švecová
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů